п’ятниця , 30.07.2021

У Києві жінка-офіцер з Прикарпаття попалася на хабарі у розмірі 1500 доларів (ФОТО)

Під час отримання хабара у розмірі 1500 доларів правоохоронці затримали офіцера однієї з військових частин Івано-Франківщини.

Співробітники СБУ спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом військової прокуратури викрили на хабарі офіцера відділу морально-психологічної роботи однієї з військових частин Івано-Франківщини.

Оперативники спецслужби встановили, що жінка вимагала тисячу вісімсот доларів США у військовослужбовця за не притягнення його до відповідальності за самовільне залишення розташування частини.

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області задокументували отримання офіцером першої частини неправомірної вигоди у сумі триста доларів.

Правоохоронці затримали зловмисницю на одній із вулиць Києва згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання від посередника другої частини хабара у розмірі півтори тисячі доларів.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії, повідомляє прес-центр СБУ.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*