неділя , 02.04.2023

У Карпатах на гірськолижному курорті двоє туристів впали з підйомника (ФОТО)

Вчора, 2 січня, на одному з підйомників у гірськолижному курорті Драгобрат сталася аварійна ситуція.

Про це повідомила одна з потерпілих, мешканка Києва Анна Самородова, в соціальній мережі Фейсбук:

“Сідаємо ми на підйомник “Вершина”, опускаємо металеву конструкцію, на яку ставлять лижі та сноуборди, проїжджаємо кілька метрів і тут вона виривається з кріплення і паде вниз. Ми падаємо разом із нею”, – написала жінка.

Туристка розповідає, що після інциденту, персонал курорту не поспішав їм на допомогу:

“Підйомник ніхто не зупинив, мало того, що ми застрягли в цьому снігу, впали на залізяку, нам знизу працівники Драгобрату кричать: “Відповзіть звідти, приберіть голови, тут люди їдуть”! Кілька хвилин намагалися вибратися звідти самі, поки інші люди чіплялися ногами об ту саму залізяку, а ми ухилялися від інших крісел. Коли вдалося встати, я захопила ту саму залізяку і намагалася спустити. Через деякий час вони таки зрозуміли, що нам потрібна допомога”, – написала Анна Самородова.

Коли потерпіла намагалася з’ясувати що ж трапилося на касі, їй сказали, що, можливо, вони сильно натиснули на підйомник. Після цього жінці запропонували компенсацію, у вигляді скі-пасів, щоб забути ситуацію:

“Це жах, друзі. Я й досі в шоці”, – прокоментувала туристка.

Натомість адміністратор курортного комплексу “Вершина Карпат” у Драгобраті Надія Цибиленко, повідомила кореспонденту “УНН” наступне:

“На підйомнику все гаразд, вони самі зачепилися, розвернулися і випали. Бо вони сиділи в сидінні тому не могли випасти з конструкції. Крісло тримало їх. Вони сперлися та відчепили конструкцію самостійно. Разом із своїми лижами, які були прикріплені і висіли знизу”, – сказала адміністратор.

Також, вона запевняє, що туристи це спланували зробити заздалегідь. Тому що, переглядаючи камеру спостереження, вони помітили дивні дії туристів, які начебто планували вистрибнути із підйомника.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*