вівторок , 27.07.2021

Рабінович: Влада не припиняє тиску на незалежні засоби масової інформації

Політик зазначив, що своїми рішеннями влада намагається обмежити свободу слова в Україні, яка гарантована Конституцією.

Один з найбільших українських провайдерів – «Ланет» – за вказівкою провладних політиків виключив зі своєї сітки мовлення телеканал NewsOne.

Це ще раз підтверджує, що в Україні триває масований наступ на свободу слова. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат і лідер «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

“Влада намагається заткнути рота засобам масової інформації, які не дотримуються «лінії офіційної пропаганди» і правдиво висвітлюють події, що відбуваються.

Спочатку депутати проштовхують через парламент незаконні рішення про відключення каналів NewsOne і «112 Україна». Потім починають тиснути на приватний бізнес, щоб той остаточно перекрив кисень вільній пресі в Україні”, – упевнений парламентарій.

Політик зазначив, що подібними рішеннями влада намагається обмежити свободу слова в Україні, яка гарантована Конституцією і порушує статті Кримінального кодексу про перешкоджання журналістській діяльності.

“Я вже навіть не кажу, що це пряме порушення Конституції України, в якій чітко сказано, що кожен громадянин має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Не кажу і про те, що за перешкоджання роботі журналіста Кримінальний Кодекс України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років”, – додав нардеп.

На думку лідера «Опозиційної платформи – За життя», нинішній владі «закони просто не писані», і вони завжди знайдуть спосіб домовитися з представниками правосуддя.

Він також зазначив, що закриття каналів – надзвичайно брудна політична гра, яка ведеться в інтересах провладних політиків і політичних сил.

“Напередодні виборів вони хочуть зачистити інформаційне поле від всіх неугодних ЗМІ. Щоб ніхто їм не заважав мовити на всю країну безсоромну і брехливу пропаганду. Однак вони не врахували, що всі їхні підкилимні ігри для українців очевидні.

І ми прекрасно розуміємо, що це за люди. І я впевнений, що за цих негідників і шкідників наш народ в цей раз точно не проголосує! Занадто багато за ними бруду, обману і шахрайства», – підсумував Вадим Рабінович.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*