понеділок , 26.07.2021

На Прикарпатті зловмисник обкрадав виключно тільки греко-католицькі церкви

Прокуратура повідомила про підозру чоловікові, який обкрадав церкви, школи та сільські ради на території Тисменицького району    

не кради

Тисменицькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами вчинення серії крадіжок із церков, шкіл та сільських рад на території Тисменицького району упродовж 2016-2018 років.

У ході досудового розслідування встановлено, що житель Рожнятівського району, який тимчасово проживав у м. Івано-Франківську, упродовж останніх 3 років учиняв крадіжки грошей та цінного майна шляхом проникнення до приміщень церков, шкіл та сільських рад на території Тисменицького району. Загалом налічується 7 епізодів злочинної діяльності фігуранта.

При цьому під «удар» потрапляли виключно греко-католицькі церкви, повідомляють у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Наразі чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 та ч. 3 ст. 185 («Крадіжка») КК України,та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*