понеділок , 26.07.2021

Колишнього “даішника” з Прикарпаття висунули кандидатом у президенти

Політична партія “Громада і закон” висунула у кандидати на посаду Президента України голову своєї партії Михайла Ільницького.

Михайло Ільницький

Рішення було ухвалено 26 січня в ході з’їзду партії, який відбувся у Києві. З’їзд партії відбувся у готелі “Турист”, інформує Укрінформ.

22 березня 2010 року Михайло Ільницький створив Всеукраїнську громадську організацію “Громада і закон”, а 27 березня 2015 року свідоцтво отримала і партія “Громада і закон”. Ільницький є водночас головою партії і громадської організації.

За даними біографії, яку розміщено на сайті партії, Ільницький народився 1 червня 1960 року у селі Розточки Долинського району на Івано-Франківщині, з 1985 р. почав кар’єру у силових структурах з Долинського РВ УМВС: був начальником відділу дорожньої міліції у Калуші, в управлінні по боротьбі з економічною злочинністю УМВС у Львівській області, повідомляє УП.

У 2000-2004 рр. працював у МВС на посаді старшого оперуповноваженого в ГУ БОЗ, з 2006 – на посаді заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС.

З 2009 року дотепер займається викладацькою, науковою і винахідницькою діяльністю у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника та Київському міжнародному університеті,  зазначено у біографії Ільницького.

Заступником Ільницького у партії “Громада і закон” є Олександр Скіпальський, екс-заступник голови СБУ (1997, 2007 рр.), екс-заступник глави МНС (1998), у 2006-2007 рр. очолював управління СБУ в Донецькій області, почесний голова правління Об’єднання ветеранів розвідки України.

Восени 2017 року за участі Ільницького набув розголосу інцидент з його затриманням в Івано-Франківську за підозрою у п’яному водінні.

За повідомленням ЗМІ, тоді Ільницький не мав посвідчення водія чи страхового полісу, та відмовився пройти освідчення на алкоголь. Суд визнав Ільницького винним за статтями “водіння у нетверезому стані” та “злісна непокора поліції”.

Його оштрафували на 10200 гривень та позбавили права керувати транспортним засобом на рік. Полковник міліції оскаржив рішення суду і виграв апеляцію.

Окрім того. Ільницький поскаржився на патрульного, вимагаючи його відсторонення та заявивши, що поліцейський зламав йому палець під час затримання. Згодом апеляційний суд поновив патрульного на посаді.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*