понеділок , 26.07.2021

Зрадника зрадили: від Мураєва втік його найближчий соратник

Раніше Данило Міро разом з Євгеном Мураєвим покинули партію Вадима Рабіновича «За життя».

Мураєв і Міро

Один з найближчих соратників лідера партії «Наші» Євгена Мураєва, керівник її дніпровського осередку Данило Міро покинув політсилу. Про це Міро написав на своїй сторінці в Facebook.

«Щоб уникнути зайвих питань і маніпуляцій на цю тему, повідомляю, я більше не є лідером політичної партії «Наші» в місті Дніпро. Партія розвивається. Керівництво партії вирішило знайти на цю посаду більш міцного і досвідченого. У структурі партії мене теж немає», – повідомив, не приховуючи свого розчарування, Міро.

Раніше Євген Мураєв неодноразово згадував Данила Міро серед своїх найближчих соратників. На даний момент остаточно невідомо про причини такого рішення, проте факт втечі лідера дніпровського осередку «Наших» не залишився непоміченим в соцмережах.

Сам Міро у своєму повідомленні згадав про намір рухатися в нових проектах, що говорить про його плани перейти в іншу, більш перспективну політичну силу. У коментарях до посту про відхід Міро з партії багато хто відзначає правильність цього рішення і критикують політику Мураєва.

«З Данилом я згоден працювати, з іншими – ні. Якщо з партією на місцях відбуватиметься те, що відбувається, то до біса таку партію. Як я подивлюся, то будь-який благий почин можна поховати, віддавши не в ті руки», – розкритикував кадрову політику Мураєва депутат Соборної райради Дніпра Арсен Черних.

Варто нагадати, що раніше Данило Міро разом з Євгеном Мураєвим покинули партію Вадима Рабіновича «За життя». Саме разом з такими перебіжчиками, як Міро, Мураєв створював свій політичний проект «Наші», який згодом був скомпрометований висловлюваннями і діяльністю Мураєва, зокрема, його доносом в СБУ на колишніх соратників по опозиції.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*