п’ятниця , 30.07.2021

“Дороги Прикарпаття” очолив Андрій Сазонов

15 січня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження № 9 “Про створення Державного підприємства “Дороги Прикарпаття”.

Розпорядженням затверджений статут ДП “Дороги Прикарпаття” та призначений тимчасово виконуючим обов’язки директора підприємства – Андрій Сазонов.

Уповноваженим органом управління новоствореного підприємства є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, передає прес-служба облдержадміністрації.

Серед завдань Державного підприємства “Дороги Прикарпаття” – виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду, подання уповноваженому органу управління пропозицій щодо визначення напрямів використання коштів, спрямованих на розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт, аналіз інформації про стан автомобільних доріг, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та інші.

Адреса ДП “Дороги Прикарпаття”: вул. Степана Бандери, 77, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76014.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*