четвер , 29.07.2021

В мережі набирає популярності зворушливе виконання колядки франківськими монахами

Нещодавно в мережі стало набирати популярність відео виконання відомої колядки «Спи, Ісусе, спи» отцями та братами Чину святого Василія Великого.

Відео зворушливого виконання колядки опублікувала сестра Арсенія Лісовська (Irena Lisovska) зі  Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії на своїй сторінці в мережі Facebook.

На свято Різдва Христового отці та браття Чину святого Василія Великого з монастиря Царя Христа, що в Івано-Франківську по вул. Незалежності, 181, з вітаннями відвідали Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які проживають в нашому місті по вул. Коломийській. Вітаючи сестер, отці виконали кілька колядок, при цьому один із них – о. Климентій Шувар, акомпанував на фортепіано.

«Кожного року ми маємо звичай вітати одне одного колядами. Цьогоріч ми побачили у сестер фортепіано і я запропонував о. Климентію підіграти нам», – зізнається о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – ігумен монастиря Царя Христа.

Відео миттєво стало набирати популярності, так що станом на сьогодні – 10 січня його вже переглянули понад 159 тис. разів, повідомляє прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*