неділя , 25.07.2021

АМКУ відправив у «тендерний бан» франківських підприємців, що розіграли встановлення болардів

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України за порушення законодавства про економічну конкуренцію оштрафувало підприємців Тетяну Катамай та Ярослава Шпільчака, та заборонило їм три роки брати участь в тендерах.

Про написав Центр громадського моніторингу та досліджень.

У березні 2018 року ДП «Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради»   за результатами торгів по 6 лотах уклало договори з 45-річною жителькою Івано-Франківська Тетяною Катамай угоду на загальну суму 2,06 млн грн. Згідно з договорами, до кінця вересня Тетяна Катамай мала встановити 15 болардів на вулицях Івано-Франківська.

Єдиним конкурентом Катамай по всіх лотах виступив житель села Ямниця Тисменицького району 39-річний Ярослав Шпільчак. Конкуренти зробили однакові граматичні помилки в документах, а також підтверджували свій досвід доворами від одного замовника – приватного підприємця з Калуша, Андрія Дунаєва.

Як з’ясували експерти Центру, Тетяна Катамай одружена з жителем села Ямниця  Ігорем Катамай. Чоловік Тетяни також займається бізнесом та володіє (50%) будівельною компанією «Бистриця». Партнером Ігоря Катамая по ПП «БК Бистриця» є Ярослав Шпільчак (50%) – суперник його дружини Тетяни на тендері.

Тетяна Катамай та Ярослав Шпільчак вже чотири рази спільно брали участь в торгах ДП «Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради». Загалом, Тетяна Катамай отримала підрядів від цього замовника на загальну суму 3,4 млн грн., натомість її суперник поки не отримав жодного бюджетного замовлення.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*