середа , 19.06.2024

DZIDZIO побоюється, що після побиття може втратити слух

DZIDZIO заявив, що після нападу у нього діагностували розрив барабанної перетинки вуха

Поп-співак Михайло Хома, який виступає під сценічним псевдо DZIDZIO побоюється, що після нападу на себе 28 грудня у Києві, може втратити слух. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

«Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації… Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити», – написав він.

За словами DZIDZIO, на нього напала «зграя людей (близько 8) неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мєшковим, який, на його думку, є у злочинній змові з Олегом Турком».

Співак також зізнався, що змушений скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, а також корпоративні виступи у новорічну ніч.

Як повідомлялося раніше, інцидент з співаком стався зранку 28 грудня на вулиці Хвойки в Києві перед ефіром артиста на одній з радіостанцій. Найімовірніше причиною нападу став комерційний конфлікт навколо компанії-власниці бренду DZIDZIO.

PR-менеджер гурту Лілія Слюсар ще зранку 28 грудня підтвердила факт нападу на Дзідзьо. За її словами, ймовірний ініціатор нападу, Михайло Мєшков, приїжджав до їхнього офісу із заявами, що є співвласником компанії DZIDZIO. Чоловік стверджував, що викупив 25% акцій в екс-учасника гурту Олега Турка, тому претендує на частку від доходів Михайла Хоми.

Сам Мєшков переконує, що є жертвою в цій ситуації, адже після купівлі акцій йому ніхто не надав інформацію про доходи та сплату податків. Відтак чоловік приїхав до офісу «Хіт ФМ», аби розібратись із ситуацією.

Торік власники бренду DZIDZIO відсудили у колишнього учасника і засновника цього гурту Олега Турка та гурту DZIDZ’off, який Турко створив після відходу з DZIDZIO, компенсацію за незаконне виконання восьми пісень під час святкового концерту до Дня Незалежності у Калуші.

Кожного із трьох членів DZIDZ’off зобов’язали сплатити по 116 тис. грн за порушення авторських прав та покрити витрати на проведення експертиз. Загалом сума відшкодування складає понад 398 тис. грн.

Джерело: zaxid.net