четвер , 29.07.2021

30-річний житель Івано-Франківщини отримав п’яту судимість

Тридцятирічний житель Богородчанського району Івано-Франківської області уже вп’яте за останні 11 років відповів перед законом за вчинені злочини.

До його судимостей від Коломийського, Богородчанського та Рожнятівського судів, тепер також додалась судимість і від Івано-Франківського міського суду.

Судом було встановлено, що восени минулого року, підозрюваний близько опівночі проїжджав велосипедом по вулиці Грюнвальдській у Івано-Франківську. Під час цього він побачив потерпілу, яка йшла тротуаром та несла у руці жіночу сумочку.

У цей момент він під’їхав до неї, вирвав із рук сумочку та утік у невідомому напрямку. Із грошима та телефоном, які були у сумочці, він в подальшому розпорядився на власний розсуд.

У судовому засіданні підозрюваний свою вину визнав повністю та просив суд його суворо не карати. Він навіть повідомив суду, що згодом повернувся на місце злочину, щоб повернути потерпілій її викрадені речі, про те останньої на той час там вже не було.

Врахувавши всі обставини справи, та вивчивши надані матеріали, Івано-Франківський міський суд ухвалив визнати винним жителя Богородчанського району 1988 року народження у вчинені злочину передбаченого ст.186 ч.2 Кримінального кодексу України (грабіж), та призначив йому остаточне покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*