понеділок , 26.07.2021

10 років гарантії дають дорожники Прикарпаття на асфальт, застелений у сніг

Відео робіт дорожників, котрі стелять новий асфальт у снігопад та на засніжену основу, виклали у спільноті “Типовий Калуш”.

Його зняли цими днями у селі Пійло Калуського району, на дорозі національного значення Н-10, яку ремонтує фірма ПБС.

“Дорога з підігрівом. Була осінь тепла, то не було кому ставити, а коли паде сніг, то ставлять асфальт. Навіть не прибирають сніг і не сушать дорогу. Кіно і німці”, – коментує чоловік за кадром.

Керівник Служби автодоріг в області Василь Буджак прокоментував доцільність таких робіт за даних погодніх умов. Чиновник переконаний, що з дорогою все буде гаразд.

“Запропонував усім повернутись до цього відео через півроку, через рік, два, три, десять…Тобто гарантійний термін, який дає підрядник, і зробити висновок – якісно чи не якісно був зроблений ремонт! Невже насправді ще хтось думає, що можна бездумно і як небудь ремонтувати головні наші шляхи?

І це після трьох років праці і відремонтованих понад 400 км доріг, які скурпульозно контролюються і перевіряються як правоохоронними органами, фінінспекцю, незалежними експертами Дорожнього контролю якості?

До речі, за три роки суттєвих недоліків усі ці перевіряльники не виявили, як і подорожуючі дефектів на відремонтованих шляхах не вказують. Вражений, яка масова реакція на відео! Впевнений, що там все гаразд”, – зазначив Буджак.

Джерело: “Галка”

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*