четвер , 28.03.2024

“Шахтар” не зумів обіграти “Ліон”, але пробився у Лігу Європи

Вчора ввечері у заключному турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” у Києві приймав французький “Ліон”.

Гірникам для виходу з групи у весняну стадію Ліги Чемпіонів потрібна була тільки перемога.

Гравці “Шахтаря” доволі швидко відкрили рахунок – на 22-ій хвилині гол у ворота французів забив Жуніор Мораєс.

Однак втримати переможний результат на вдалося. На 65-ій хвилині Фекір потужним ударом у “дев’ятку” зрівняв рахунок. У підсумку результат зустрічі – 1:1.

У другому матчі групи F англійський “Манчестер Сіті” вдома обіграв німецький “Хоффенхайм” з рахунком 2:1.

“Манчестер Сіті” посів перше місце у групі F – 13 очок, на другій позиції “Ліон” – 8 очок, у “Шахтаря” – 6 очок і у “Хоффенхайма” – 3.

“Манчестер Сіті” і “Ліон” навесні гратимуть у плей-оф Ліги Чемпіонів, а “Шахтар” продовжить боротьбу у Лізі Європи.