понеділок , 17.12.2018

Які подарунки можна брати, щоб не платити за них податки

Подарунки вартістю до 931 гривні не оподатковуються

Відповідно до статті 165 Податкового кодексу України вартість подарунка, що не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

У 2018 році це 931 грн. на місяць, нагадують в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Тобто, якщо в цьому році вартість подарунка, який надається роботодавцем працівнику не перевищує 931 грн, то його вартість не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Якщо вартість подарунка більша вказаного розміру, сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб як додаткове благо з використанням коефіцієнта за ставкою податку – 18 відс. та військовим збором -1,5 відс.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates