п’ятниця , 30.07.2021

Рабінович: Хай-тек, сільське господарство і банківська система – ці галузі повинні бути в пріоритеті

За словами політика, державі потрібно розвивати сфери, які зараз популярні в усьому світі.

Рабінович

Хай-тек, сільське господарство і банківська система повинні стати пріоритетами розвитку нашої країни.

Про це народний депутат і лідер «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович заявив в програмі «Велике інтерв’ю з великим політиком» на телеканалі «112 Україна».

«Україна в 1991 році посідала п’яте місце у світі за промисловим виробництвом, а сьогодні – у другій сотні рейтингу. Ось підсумок правління цієї влади. Нагадаю, що в той час, в 1991 році, Україна була однією з перших в кораблебудуванні, машинобудуванні, в космічній сфері. Але цих галузей у нас вже не існує.

Можемо плакати і вкладати мільярди, але це не допоможе. Он завод останній суднобудівний держава продала за 110 мільйонів гривень! І про що тепер розмовляти з владою? Вони ж розповідали про глобальну приватизацію, яка принесе мільярди», – заявив парламентарій.

За його словами, державі потрібно розвивати сфери, які зараз популярні в усьому світі: хай-тек, сільське господарство, банківська галузь.

«Хай-теківські фірми на Заході наповнені українськими хлопцями. Потрібно створювати кластери, хаби, розвивати цей напрям. Робити наголос на тому, що розвивається. Я б, наприклад, зробив акцент на екологічно чистої продукції сільського господарства. Тому що на чистих продуктах схиблений весь світ.

У нас чудова земля – ​​давайте цим займемося. Я б розвивав спокійно банківську систему, тому що у нас вигідне географічне положення між Сходом і Заходом », – вважає політик. Народний депутат висловив обурення тим, що влада не розвиває економіку України.

«Є маса речей, де ми можемо отримати колосальну перевагу. А що робить влада? Назвіть хоч один напрямок, який вона розвиває? Куди вкладають гроші? Он «Південмаш» каструлі випускає.

Я недавно послу однієї з європейських країн розповідав, що я вважаю європейським курсом. Це не тоді, коли з країни всі соки висмоктують. Європейський курс – це коли європейський рівень життя прийшов в Україну. А у нас європейським курсом називають обкрадання своєї країни», – підсумував Вадим Рабінович.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*