четвер , 29.07.2021

На Івано-Франківщині хочуть створити лише 5 районів

У Києві відбувся всеукраїнський Форум місцевого самоврядування, в якому взяла делегація з Івано-Франківської області.

Виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголосив, що на форумі було окреслено подальші перспективи розвитку реформи місцевого самоврядування..

«Більшість учасників та доповідачів сходяться на думці, що реформа нині перебуває на самому екваторі. Ми вже пройшли певний шлях та попереду на нас чекає не менш важливий етап щодо прийняття важливих рішень. Сьогодні Президент підкреслив, що ця реформа є ключовою і, як наголошували інші доповідачі: завдяки децентралізації реально змінюється ситуація в країні».

На зустрічі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував дорожню карту щодо продовження змін у системі місцевого самоврядування.

Згідно з концепцією орієнтовний термін ухвалення всіх необхідних рішень має тривати близько 600 днів. Прем’єр наголошував на тому, що за 1,5 роки необхідно прийняти всі важливі рішення, які зроблять реформу незворотною, додав експерт.

У той же час, було презентовано й концепцію формування районного рівня. Зокрема, було представлено й карту районування Івано-Франківської області.

Згідно з концепцією, в нашій області буде не три, а п’ять районів. При розробці документу враховувались і особливості формування гірських територій.

Так згідно з цими напрацюваннями, пропонується утворення у нашій області таких районів: Івано-Франківського, Калуського, Коломийського, Косівського та Надвірнянського, резюмував експерт.

Читайте також:
Гройсман хоче створити в Україні сто районів

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*