четвер , 29.07.2021

За місяць у Франківську купили майже 100 нових автомобілів

У листопаді в Івано-Франківську та області зареєстрували 96 нових автомобілів, на кожен з яких витрачали по 27 тисяч доларів США.

Минулого місяця у регіоні найчастіше купували машини вартістю від 17 до 35 тисяч доларів США. Їх частка у регіоні склала 65%, а середня вартість кожного зареєстрованого авто становила 27 тисяч доларів.

Сума витрат на нові машини в Івано-Франківську в листопаді склала 2,5 мільйони доларів, – повідомляє Фіртка з посиланням на сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед марок у регіоні лідером продажів став Nissan. Прикарпатці придбали 14 таких машини на суму 320 тисяч доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Також часто купували Renault і Kia – по 13 авто. Серед моделей бестселером став кросовер Kia Sportage.

Загалом, минулого місяця українці придбали 7 тисяч нових автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США.

Найвищий показник серед усіх регіонів по середній ціні у Тернополі, де вартість кожного авто перевищувала 37 тисяч доларів.

А найдешевші автомобілі купували у Житомирі – на одну машину в середньому витрачали по 25 тисяч доларів.

Нагадаємо, у січні-вересні цього року в Івано-Франківську та області зареєстрували 809 нових авто, на кожне з яких в середньому витрачали по 29 тисяч доларів. За 9 місяців сума покупок у регіоні склала 24 мільйони доларів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*