п’ятниця , 30.07.2021

Житель Прикарпаття, який намагався вкрасти статую Богородиці, потрапив під амністію

3 грудня 2018 року Тисменицький районний суд Івано-Франківської області виніс вирок чоловіку, який намагався вкрасти статую Богородиці.

Злочин було скоєно ще 28 липня 2017 року. О 22:30 чоловік, повертаючись на велосипеді з Івано-Франківська до села Клубівці Тисменицького району, побачив бетонну споруду у вигляді хреста, всередині якого знаходилась гіпсова скульптура “Божої Матері”.

Хрест та скульптура Богородиці стояли на неогородженій території присадибної ділянки однієї з мешканок села. З невстановлених причин чоловік вирішив вкрасти статую.

Він розбив захисне скло та заховав його уламки біля електроопори, після чого повернувся і почав витягати скульптуру. Однак його злочинні дії припинив сусід власниці ділянки, який помітив крадіжку, пише ГК. 

Згодом, в поліції, обвинувачений повністю визнав свою вину та розкаявся у скоєному. Втім, він так і не пояснив, навіщо йому було потрібно красти статую Богородиці.

Суд визнав чоловіка винним у крадіжці та призначив йому покарання у виді ста двадцяти годин громадських робіт. Але згідно “Закону про амністію у 2016 році”, його звільнили від покарання і відпустили в залі суду.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*