понеділок , 18.10.2021

Власники турбази готові віддати у заповідник ведмедя, який напав на львів’янку (ВІДЕО)

На одній із баз відпочинку на Верховинщині на львів’янку напав бурий ведмідь.

Тварина була в клітці, але змогла лапою дістатися відвідувачки. Звір роздер жінці руку і переламав кістки.

У відпочинковому комплексі, де стався інцидент, кажуть – туристка знехтувала своєю безпекою, вирішивши зблизька сфотографувати ведмедя, йдеться в сюжеті ТСН.

Катерина з друзями відпочивала на цій базі у Верховинському районі. Перед від’їздом вирішила сфотографувати ведмедя, який сидів у тісній клітці. Жінку обурило негуманне ставлення до тварини. Тепер вона у лікарні.

“Я була рада, що в мене є рука і він не відкусив мені голову. Ну, можливо, підходити так близько, на метр, до ведмедя вважається неадекватним, але я підійшла так близько, тому що він лежав, мені його було неймовірно шкода”, – каже потерпіла Катерина Бридун.

Жінка встигла сфотографувати ведмедя, а коли повернулася спиною, звір напав на неї.

“Це були долі секунди, я як в тумані пам’ятаю, він мене просто схопив за борт куртки, почав тягнути за волосся, лапами, мордою”, – каже Катерина. 

Вирватися з лап ведмедя Катерині допомогла товаришка. Поранену жінку привезли до львівської лікарні. Клишоногий здер шмат шкіри з руки і переламав кістки. Пацієнтці зробили дві операції. Попереду ще як мінімум місяць лікування.

Працівники відпочинкового комплексу звинуваченнями туристки обурені. Кажуть, жінка з подругою, не запитавши дозволу, небезпечно наблизилися до хижака. Показують територію, де сидить ведмідь. Від першого паркана до клітки метрів 50. Та й сама клітка огороджена ще одним парканом. Єдина можливість наблизитися до ведмедя на відстань його витягнутої лапи  перелізти через хвіртку в огорожі.

“Тут є три огорожі. І тут не метр, а три метри. От дивіться! Я руку пхаю. Може ведмідь мене дістати? А тут я бачу – хтось навіть поламав. Не кажу, що це ця дівчина. Але, як розумний чоловік, я особисто боюся до нього піти туди”, – каже брат власниці відпочинкового комплексу Юрій Федорчук.

Мишко тут з’явився майже два роки тому: маленьке ведмежа в Карпатах знайшли польські туристи-джипери. Власники турбази вигодували його. Тепер шкодують, що не віддали тварину в заповідник.

“Ми готові: цього ведмедя заберіть, куди хочете. Ми легше будемо троє поросят у рік тримати, ніж годувати цього ведмедя”, – каже Юрій Федорчук. 

Зазвичай у цей період ведмеді спокійні й залягають у сплячку. А от звірі, що не мають умов для зимового сну, можуть бути нервовими й агресивними. Зоологи називають ведмедя швидкою, підступною і дуже розумною твариною.

Для людини потрапляння в лапи цього звіра в 90% випадків закінчується смертю. Хоча Катерина і розуміє свою помилку, збирається скаржитися на відпочинковий комплекс до поліції.

Читайте також:
У Карпатах готельний ведмідь напав на дівчину зі Львова (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*