вівторок , 05.03.2024

Обмін партнерами та “Меню спокус”: на що здатна пара з Франківська заради лайків у телешоу (ВІДЕО)

Женя та Жанна – закохана пара з Івано-Франківська, яка бере участь у третьому сезоні реаліті-шоу на телеканалі ТЕТ “ЛавЛавCar”.

Це романтична програма про подорожі з випробуваннями та квестами. За головний приз у розмірі 200 тисяч гривень, з франківчанами змагаються ще три пари героїв: Олег і Люба з Одеси, Олексій та Ксеня з Дніпра та кияни Женя та Саша.

В останніх випусках програми, учасникам довелося на добу розлучитися один з одним, та співпрацювати зі своїми конкурентами. Жанна потрапила в пару до Олексія, а Женя до Люби, пише ГК. 

Серед іншого, новоспеченим партнерам довелося провести ніч у номері, де було тільки одне ліжко. Крім цього, щоб заробити лайки, всі отримали “Меню спокус”, у якому було 6 завдань, серед яких, до прикладу, поцілунок тривалістю у хвилину та масаж спини. Приз мав змогу отримати кожен, хто виконає будь-які чотири пункти із запропонованих.

Жанна від “Меню спокус” відмовилася, а опонентові дозволила тільки помасажувати собі ноги. Женя виявився більш розкутішим із новою пасією. Вони виконували ідентичні завдання, зокрема попрали одне одному шкарпетки й зробили масаж ніг. Люба ще потерпіла йому спину в душі, проте не дозволила зробити цього Жені.

Як наслідок, лайків франківчани не отримали, зате не створили в своїх стосунках конфліктної ситуації.

До того, що кожен із них провів ніч у одному ліжку з іншою людиною, обоє поставилися з розумінням.