субота , 23.03.2019

У Франківську зведуть двометровий бронзовий пам’ятник вчительці

Пам’ятник встановлять у новому сквері на розі вулиць Франка – Петрушевича в Івано-Франківську.

Місто заплатить за виготовлення пам‘ятника 485 тис грн. Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міськради уклав договір на виготовлення пам‘ятника з автором ідеї – Ігорем Семаком, пише Репортер.

Реалізують задум калушанина Ігоря Семака в бронзі, висотою понад 2 метри. Франківські пам’ятники Андрію Мельнику, Опанасу Заливасі, Королю Данилу та Євгену Коновальцю також є втіленням ідей цього автора.

Задум митця полягає в тому, щоб виконати скульптуру в бронзі висотою понад 2 м. Свою ідею Ігор Семак зобразив у вигляді жінки в сукні, з книгою в руках і запаленою свічкою.

Конкурс провели ще в серпні. Договір із автором проекту уклали у четвер, 1 листопада. Згідно з кошторисом на виготовлення пам‘ятника, 10 тис грн коштує ескіз. Ще 10 тис – архітектурний проект. Найбільша стаття витрат – відлив скульптури в бронзі – 150 тис грн.

Нагадаємо, минулого тижня у Франківську обрали проект пам‘ятника Шухевичу – його співавтором теж є Семак. А цього тижня мають визначитися із пам’ятником жабі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates