середа , 21.02.2024

У Франківську виявили двох жебрачок із фальшивими довідками (ВІДЕО)

16 листопада під час пішого патрулювання, в центральній частині Івано-Франківська, інспектори КП “Муніципальна варта” виявили жінок ромської національності, що займались жебракуванням.

Перша “працювала” по вул Дністровській. Демонструвала містянам медичну довідку “на свого хворого сина” і просила “допомоги на лікування”. Друга “нещасна мати” намагалась “заробляти” біля Катедрального собору. Щоправда, вона так і не змогла пояснити для кого і на що збирає кошти.

“Неприємна, але звична картина для нашого міста. Хворі діти, буває… Але… Наші інспектори звернули увагу, що в довідках, посадові особи, що завірили документи, оформлені російською мовою.

Після більш детальної перевірки виявилось, що перша довідка видана Рахівською райлікарнею, а друга оформлена на бланку Рівненської дитячої лікарні. А тепер – увага! Прізвища лікарів,їх підписи і печатки на обох документах – однакові! Довідки було вилучено до з’ясування всіх обставин. Хоча і так зрозуміло – довідки фейкові!

“Муніципальна варта” не припиняє боротьбу з подібними персонажами, що паразитують на довірливості і милосерді жителів нашого славного міста. Люди, будьте пильні, не довіряйте подібним шахраям!”, – інформують муніципали.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*