вівторок , 27.07.2021

У Франківську батьки влаштували страйк – до школи прийшли лише 10 учнів

Пусті класи і коридори – саме так сьогодні виглядає школа в мікрорайоні Опришівці. 

На уроки в школу прийшли лише 10 дітей, інших батьки не пустили на уроки, пише ГК. 

Сьогодні, 27 листопада, в Івано-Франківську протестують батьки та учні школи №6. Причиною цьому став новий директор Василь Ревчук, якого нещодавно на цю посаду обрала конкурсна комісія. Ревчук є депутатом Івано-Франківської міської ради.

Вчора провели зібрання батьківського колективу і батьки вирішили діяти – не пустили дітей до школи і з проблемою пішли до міського голови.

Незважаючи на майже повну відсутність дітей у школі, всі вчителі на робочих місцях, проводять уроки для тих, хто прийшов. У деяких класах 1-3 дітей, в більшості вчителі сидять самі.

В шкільній їдальні готують їсти – на десятьох дітей. Виконуюча  обов’язки директора школи Леся Гринів, каже, що попри скандал і протест батьків, припиняти навчання ніхто не буде.

«Це рішення батьків, таким чином вони виявили невдоволення ситуацією, що склалася. Ми всі на робочих місцях, відсутні отримують «енки». Ми ніяк не впливали на батьків, це їхнє рішення», – розповідає вчителька.

Від коментарів щодо ситуації вона утримується, кажучи, що у школі працює вже 33 роки і всі колишні і теперішні учні їй, як діти.

«Я вважаю, що основне – це добро. Так ми і виховуємо наших учнів», – ділиться думками пані Леся.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*