понеділок , 08.08.2022

У Рівному від менінгіту раптово померла 23-річна вчителька молодших класів

Вчительці стало зле просто під час уроку

У Рівному від менінгіту померла 23-річна вчителька. Їй стало зле просто під час уроку. Лікарі констатували – хвороба розвивалася стрімко. Врятувати її не вдалося – дівчина померла через два дні після госпіталізації, якраз у день свого народження.

Причиною смерті стала менінгококкова інфекція – небезпечна хвороба, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Тепер батьки другокласників, у яких викладала вчителька, бояться пускати дітей до школи, повідомив «5 канал».

Олена Фурман працювала у 23-й рівненській школі. Минулого четверга їй на роботі стало зле.

«Вона почувала себе погіршено у той день, бо вона підійшла і сказала, що себе дуже погано почуває, через що ми викликали швидку», – розповіла заступниця директора школи Олена Дьоміна.

Вчительку шпиталізували до інфекційного відділення Рівненської міської лікарні. У неї була підвищена температура, слабкість, боліла голова і з’явилася блювота. Пацієнтці стрімко гіршало.

«Стан її на фоні адекватної інфузійної терапії і антибіотиків, погіршувався, симптоми наростали. Згодом з’явилася висипка і через погіршення стану її перевели у реанімацію», – розповіла завідувачка інфекційного відділення Галина Максимчук.

Врятувати жінку не вдалося, через два дні вона померла. Наразі епідеміологи шукають носія інфекції.

«Обстежили близьких, сьогодні наші спеціалісти обстежували дітей 2-го класу, де викладала вчителька. Введені обмежувальні заходи – вологе прибирання, провітрювання, упродовж 20 днів дітей будуть оглядати, шкіряні покриви, термометрія,, щоб не пропустити цю хворобу», – пояснив головний епідеміолог Рівненської області Віктор Мороз.

Олена Фурман була вчителькою початкових класів. Кількох її учнів батьки не пустили на уроки, оскільки Бояться небезпечного захворювання.

«Зрозуміло, що деякі батьки з цього класу не привели дітей, але ми зателефонували, щоб дітей привели, бо медпрацівники оглядали учнів 1-4 класів. Тому діти всі навчаються і вчителі всі працюють», – повідомила заступниця директора школи.

Медики закликали батьків не панікувати і пояснили, що ця інфекція передається повітряно-крапельним шляхом, але при близькому контакті (чхання, поцілунок).

«Потрібно вчасно виявити [хворобу] і вчасно і правильно надати медичну допомогу, якщо все правильно то людину врятують», – запевнив епідеміолог.

Саме у день смерті дівчині виповнилося 23 роки. Прощатимуться з нею у вівторок, 13 листопада.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*