четвер , 29.07.2021

Прикарпаття нарешті отримало субвенцію для погашення заборгованості перед лікарями

27 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, на якому розглядали і медичні питання.

Зокрема, у ході засідання члени комісії заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2018 року, погодили внесення змін до головного фінансового документу області, схвалили розподіл коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Як повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич, згідно розпорядження Кабінету міністрів України Прикарпаттю було надано медичну субвенцію в сумі 52 мільйони гривень та 20 мільйонів гривень. Департаментом фінансів здійснено розподіл додатково отриманого обсягу медичної субвенції.

Таким чином, було покрито заборгованість із виплати заробітної плати, яка числилась по області станом на 8 листопада поточного року в сумі 46 мільйонів гривень. Кошти в сумі 18 мільйонів гривень були спрямовані на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі до кінця 2018 року.

«Додаткові кошти дозволили забезпечити всім місцевим бюджетам виплату заробітної плати, враховуючи листопад», – повідомила Ірина Мацькевич.

Також комісією було погоджено питання щодо перерозподілу бюджетних призначень по департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та по субвенції з держаного бюджету.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*