понеділок , 08.08.2022

На Прикарпатті двоє чоловіків побили власника кафе та ще й облили його пивом

16 липня 2017 року у приміщенні торгового павільйону, що в с. Драгомирчани, Тисменицького району кілька відвідувачів пили пиво.

Під час розпивання спиртних напоїв між чоловіками виник конфлікт. Його спробував залагодити власник кафе, після чого двоє агресивних відвідувачів почали його бити.

Один з них вилив своє пиво в обличчя підприємцю, пише ГК. 

У бійку втрутилися інші відвідувачі, розборонили чоловіків та вивели постраждалого на вулицю. Нападники пішли за ним, викрикуючи образи та матюки. Втім, згодом на виклик приїхала поліція та затримала хуліганів.

Експертиза встановила, що власник кафе отримав травми – легкі та середньої важкості. В нього діагностували синці, перелом одного пальця та закриту черепно-мозкову травму.

В процесі слідства з’ясувалось, що обоє нападників раніше не мали проблем із законом, мають постійне місце проживання та роботу. Один із них виховує малолітню дитину. Чоловіки розкаялись у скоєному та компенсували побитому підприємцю вартість лікування.

13 листопада Тисменицький районний суд, вивчивши всі обставини справи, виніс у ній вирок. Одному з нападників призначили покарання в вигляді штрафу в 13600 гривень, іншому дали півтора роки – умовно.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*