понеділок , 08.08.2022

Кількість жертв ДТП з українськими заробітчанами у Чехії зросла до п’яти (ВІДЕО)

ЗМІ розповіли подробиці про закарпатських заробітчан, котрі загинули в ДТП у Чехії 11 листопада

Кількість жертв ДТП у Чехії, в яку надранок неділі, 11 листопада, потрапив мікроавтобус із закарпатськими заробітчанами, зросла до п’яти. Інформацію про смерть жінки, яку після аварії доставили в реанімацію, підтвердили її родичі, пише zaxid.net.

Місцевий телеканал «Sirius» з’ясував подробиці про аварію та про закарпатців, які в ній загинули. Відомо, що аварія сталася близько 4:00. Двоє загиблих – із Хустського присілка Кіреші, ще троє – включно з жінкою, котра згодом померла – із Виноградівського району. Керував мікроавтобусом 20-річний Євген Росоха, який займався пасажирськими перевезеннями і саме повертався додому. Про його загибель дізналися у неділю ввечері від родичів, які також працюють у Чехії.

У Євгена залишилась дружина, яка зараз на 7 місяці вагітності. Вони розписалися у серпні, а відгуляти весілля планували після Різдва.

Зі слів бабусі загиблого Мокрини Лукач, у реанімації померла і п’ята постраждала. Вона була рідною сестрою дружини Євгена і мешкала на Виноградівщині.

Із Євгеном у мікроавтобусі їхав і його сусід – 47-річний Михайло Вовчок. Чоловік за тиждень до фатальної аварії повернувся в Чехію на роботу після похорону брата. Таким чином, за два тижні батьки ховають другого сина.

Наразі односельці загиблих допомагають їхнім родинам збирати гроші на похорони і повернення тіл, хоча в МЗС України після аварії заявили, що цим питанням вже займаються.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*