понеділок , 18.10.2021

Красуня з Прикарпаття перемогла на Кубку із фітнес-бікіні у Чехії (ВІДЕО)

У місті Челаковіце (Чехія) відбувся кубковий турнір «PartnerCup 2018» зі спортивної дисципліни для жінок – фітнес-бікіні. 

В ньому калушанка Богдана Башта у категорії до 157 см здобула перше місце, обігнавши п’ятьох конкуренток.

Дівчина розповіла. що її захоплення фітнесом почалося із звичайних занять у спортзалі із бажанням схуднути, яке згодом переросло у професійний спорт, пишуть “Вікна”.

Богдана Башта вже встигла позмагатися у Львові, Івано-Франківську, Харкові. Зараз дівчина живе у Чехії, яку і, власне, представляла на змаганнях. Спортсменка каже, що це дебютні її змагання за кордоном і здобуте перше місце для неї є приємною несподіванкою.

Фітнес-бікіні (офіційна назва IFBB: Women’s Bikini Fitness) — спортивна дисципліна для жінок, що розвивається та популяризується Міжнародною Федерацією бодібілдингу та фітнесу (IFBB). Головними елементами змагань є презентація та демонстрація учасниками прекрасної фізичної форми та модельної зовнішності в купальниках-бікіні.

Фітнес-бікіні орієнтоване на жінок, які підтримують своє тіло в хорошій фізичній формі і дотримуються раціону здорового харчування. При оцінці учасників беруться до уваги загальна гармонія ліній тіла, його збалансованість та пропорційність, загальний стан і здоровий зовнішній вигляд.

Оцінка учасників в роздільних купальниках-бікіні та туфлях на високому каблуці проводиться в два етапи.

У кожному з раундів учасники, вийшовши на сцену, роблять повороти на чверть оберту, послідовно займають основні позиції: фронтальну (обличчям до суддів), лівим боком до суддів, спиною до суддів, правим боком до суддів, повернення в фронтальну позицію. У заключному раунді кожен учасник має можливість продемонструвати свою привабливість та красу тіла у русі в рамках індивідуального дефіле.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*