четвер , 28.03.2024

“Шахтар” зіграв у нічию з “Ліоном” у матчі Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

У другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” вчора ввечері грав у гостях проти французького “Ліона”.

Гірники активно розпочали поєдинок і майже впродовж усього першого тайму плели мереживо своїх атак поблизу воріт суперника.

Втім відкрити рахунок змогли лише на 44-ій хвилині матчу – гол “у роздягальню” забив колишній київський динамівець Жуніор Мораєс.

А на початку другого тайму бразилець оформив дубль – на 55-ій хвилині Мораєс вдало пробив з-під захисника у дальній кут воріт “Ліона”.

0:2 – вагома заявка на гостьову перемогу, однак втримати цей рахунок гравцям “Шахтаря” не вдалося.

На 70-ій хвилині після флангового навісу Дембеле головою забиває перший м’яч у ворота української команди.

А вже через дві хвилини оборона донецького “Шахтаря” знову здригнулася. Дюбуа підключився до атаки і замкнув фланговий простріл.

2:2 – на жаль, лише нічия у цьому поєдинку.

У другому матчі групи F англійський “Манчестер Сіті” в гостях з рахунком 2:1 переміг німецький “Хоффенхайм”.

Після двох турів у групі F лідирує “Ліон” – 4 очка. У “Манчестер Сіті” 3 очка, у “Шахтаря” – 2, і у “Хоффенхайма” – 1.

Свій наступний поєдинок “Шахтар” проведе 23 жовтня проти “Манчестер Сіті”.