четвер , 28.03.2024

“Прикарпаття” не змогло здолати “Суми” (ВІДЕО)

У неділю, 7 жовтня, відбулися матчі 12-го туру чемпіонату першої ліги. Івано-франківське “Прикарпаття” вдома приймало ФК “Суми”. Матч завершився з рахунком 1:1.

Уже на початку зустрічі франків чани опинилися у ролі наздоганяючих.

На 17-й хвилині ФК “Суми” відкрили рахунок.

Лиховидько майстерно витягнув м’яч майже на лінії і з правої бровки увійшов у штрафний, пробивши повз воротаря “Прикарпаття”.

Господарі зуміли відігратися перед самим свистком на перерву, забивши “гол у роздягальню”. Француз закинув м’яч з глибини на Барчука, якого забули в центрі штрафного, а той своїм шансом скористався сповна.

У другому таймі “Прикарпаття” залишилося у меншості. На 60-ій хвилині арбітр вилучив Квасного через грубу гру проти суперника. Граючи у меншості франківці створили кілька хороших моментів і могли вирвати перемогу. Але не судилося.

У підсумку 1:1 і після 12-ти турів “Прикарпаття” посідає 9-те місце у турнірній таблиці, маючи в своєму активі 14 очок.