понеділок , 08.08.2022

У Франківську відбудеться творча зустріч з авторами книги “Позивний Бандерас”

3 листопада о 18:00 за запрошенням видавництва «ФАБУЛА» у книгарні Є , що за адресою: вул. Незалежності, 31 відбудеться зустріч із Сергiєм Дзюбою та Артемiєм Кiрсановим — авторами захопливої та динамічної військової драми «Позивний “Бандерас”».

Фільм за сюжетом цієї книги вийшов в український прокат 11 жовтня.
Спеціальний гість зустрічі — ветеран АТО, актор, який зіграв роль військового з позивним “Борода” у фільмі “Позивний Бандерас” – Микола Змієвський.

Ця історія відразу привернула увагу кінематографістів. Режисер Заза Буадзе (відомий за фільмом «Червоний») запросив акторів з різних міст України взяти участь у зйомках. Серед акторів чимало учасників АТО та діючих військових.

«Позивний “Бандерас”» — справжній військовий бойовик, заснований на реальних подіях. Книжку створено на основі щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та інших воїнів 93-ї бригади, які боронять мир на Сході України.

Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас»), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії — все розгортається поблизу рідного села Бандераса, яке він покинув 20 років тому; кохання та зрада. На що готова людина заради любові? Любові до своєї країни, свого простору, людей поруч… любові до життя?

Думка про те, що на передовій у протистоянні із сепаратистами й терористами гинуть молоді хлопці, не полишає головного героя. Аж ось доля підкидає колишньому есбеушнику новий шанс… І цього разу доведеться побороти свої найбільші страхи і зазирнути у ті спогади, від яких він тікав майже два десятиліття..

Зйомки фільму проходили з використанням справжньої військової техніки, яку надало Міністерство оборони України.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*