понеділок , 08.08.2022

У поліції Прикарпаття – нові кадрові призначення

Колективу слідчого управління поліції Івано-Франківської області представили нового заступника.

Ним став 29-річний Артем Мікіш, який родом із Сумщини. Поліцейського призначили у понеділок, 29 жовтня, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош офіційно представив особовому складу Артема Мікіша. Очільник поліції побажав заступнику вірно служити народу України та поваги від підлеглих.

Довідково:

Артем Мікіш навчався у Київському національному університеті внутрішніх справ (ред. – сьогодні Національна академія внутрішніх справ). У правоохоронних органах з 2006 року. З 2010 року по 2018 рік ніс службу в УМВС в Черкаській області, на посадах слідчого і старшого слідчого, а також працював в Головному слідчому управлінні Національної поліції.

У 2016 році поліцейський захистив кандидатську дисертацію.

Дотепер був заступником начальника  відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління  ГУНП в Івано-Франківській області.

29 жовтня Артема Мікіша призначили заступником начальника слідчого управління – начальником  відділу розслідування особливо тяжких злочинів ГУНП в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*