четвер , 17.06.2021

У Калуші знесуть споруду колишньої друкарні

Виконавчий комітет Калуської міської ради погодив проект рішення про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для реконструкції нежитлових приміщень на вул. Шевченка, 4.

Йдеться про споруду колишньої друкарні. Нагадаємо, у квітні минулого року будівлю в центрі міста площею понад 570 кв. метрів продали з аукціону за 1 млн 724 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Як йшлося на засіданні виконкому, споруду знесуть майже до фундаменту. На її місці збудують будинок на три поверхи з мансардою. Перші два поверхи — комерційні. Третій — житловий, на якому розташуються три квартири.

Друкарня мала два поверхи. Нова будівля буде вищою, проте не домінуватиме у центрі – на одному рівні з будинком навпроти, де раніше було управління СБУ. Її висота становитиме 16,2 метра.

Нагадаємо, історія із продажем приміщень калуської друкарні — довга і складна. Депутати міської ради довго дискутували та дали згоду на продаж будівлі лише з третьої спроби.

Депутатський корпус акцентував на історичній цінності будівлі. Міська влада, натомість, вказувала на жалюгідний стан споруди, яка чим раз більше занепадає та навіть кілька разів горіла. А також —  на скупих можливостях бюджету, щоб відновити приміщення коштами міста.

Один коментар

  1. Довели історичну пам”ятку міста до занепаду, продали за безцінь і знесли. Стандартна схема, яку чомусь не бачить прокуратура…

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*