неділя , 02.04.2023

На Івано-Франківщині нові радари працюють зі швидкістю 50 порушників за годину (ВІДЕО)

Сьогодні, 10 жовтня, на Івано-Франківщині тільки за одну годину патрульні поліцейські зупинили майже 50 водіїв, які перевищили швидкість руху.

Днями на Івано-Франківщині патрульні почали використовувати прилад TruCam для вимірювання швидкості. Результати за три дні вражають – водії масово порушують і йдеться про населені пункти.

Сьогодні, 10 жовтня, на трасі Н-10 лише за годину роботи інспекторами зупинено близько півсотні водіїв-порушників. І це попри встановлені дорожні знаки, які попереджають водіїв.

Але щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення, їх у перший тиждень не штрафуватимуть.

Постанови виноситимуться з 15 жовтня. Відповідно до статті 122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху), а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год. – санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год. – штраф 510 гривень (ч. 3).

Зосередили увагу патрульні у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках дороги. На трасі службові автомобілі повинні увімкнути проблискові маячки.

Наразі водії зупиняються на вимогу поліцейського і визнають, що перевищували швидкість. Перші результати уже є: пристрій завадив нетверезому водію рухатися далі, тим самим   створивши безпеку для учасників дорожнього руху, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Нагадаємо, що втрутитися у систему пристрою неможливо через спеціальне шифрування. Такої функції як видалити чи змінити інформацію немає.

Поліцейські закликають керманичів дотримуватися правил дорожнього руху і не перевищувати швидкість.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*