понеділок , 08.08.2022

На Прикарпатті засудили 68-річну жінку, яка молотком вбила брата

Позбавлення волі терміном на 7 років отримала 68-річна жителька Прикарпаття. Жінка, будучи в стані алкогольного сп’яніння, під час сімейного конфлікту вбила брата.

Долинський районний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження про обвинувачення жительки с. Чернів Рогатинського району у вчиненні умисного вбивства та призначив покарання у виді 7 років позбавлення волі, повідомляє прес-службу суду.

Як встановив суд, 26 січня 2018 року 68-річна обвинувачена за місцем свого проживання розпивала спиртні напої разом із своїм братом. Після випитої чарки близько 20.30 год. брат розпочав нецензурну лайку із обвинуваченою.

Будучи обуреною такою поведінкою брата пенсіонерка, взявши господарський молоток, вирішила його вбити.

Коли потерпілий встав з ліжка в кімнаті та намагався пройти до туалету, що знаходиться на вулиці їхнього господарства, обвинувачена пройшла у слід за ним і у коридорі із значною силою нанесла йому один цілеспрямований удар металевою частиною молотка в голову, від якого останній впав на підлогу.

Після цього сестра зі значною силою у швидкій послідовності завдала ще не менше 16 ударів молотком у життєво-важливий орган – голову.

Протверезівши обвинувачена, з метою приховання своїх злочинних дій, звернулась за допомогою до сусіда, який і викликав на місце події швидку медичну допомогу та поліцію. Однак, від отриманих тілесних ушкоджень 72-річний потерпілий наступного дня о 05.45 год. помер в реанімаційному відділенні Рогатинської ЦРЛ.

Обвинувачена у судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованого злочину визнала частково, у вчиненому розкаялась, що суд врахував при призначенні покарання як обставини, які його пом’якшують.

Суд також вказує, що обставинами, які обтяжують покарання є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння та вчинення злочин щодо особи похилого віку.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*