понеділок , 08.08.2022

На Прикарпатті всю ніч шукали зниклого грибника

Про зникнення повідомила дружина грибника, яка разом з ним була у лісі. На щастя, чоловік живий і здоровий.

28 жовтня, близько 23 години, за допомогою до місцевих правоохоронців  звернулась жінка, котра повідомила про зникнення чоловіка. Останній загубився під час збирання грибів у Долині.

На місце події виїхали рятувальники, кінолог із собакою  та місцеві правоохоронці. Вони всю ніч прочісували лісовий масив. Над ранок сам чоловік вийшов на зв’язок і повідомив, що з ним все добре, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Візьміть до уваги:

У зв’язку з настанням грибного сезону почастішали випадки, коли  при збиранні грибів люди втрачають орієнтацію в навколишній обстановці і не можуть самостійно вийти з лісу.

Зібравшись до лісу, попередьте родичів і ніколи не змінюйте маршрут. Визначте «контрольний час» повернення, бо якщо з вами щось трапиться, рятувальникам буде простіше у пошуках.

Візьміть собі за правило – перед подорожжю або походом у ліс переглянути карту або хоча б намалювати від руки план місцевості й запам’ятати орієнтири. Намагайтеся запам’ятовувати свій шлях або робіть для себе помітки.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*