субота , 27.11.2021

Міністр пояснив, хто з українців втратить субсидії через поїздки за кордон

І в кого поїздки в інші країни не вплинуть на призначення допомоги з оплати житлово-комунальних послуг

Українці, які перебувають за кордоном більше 60 днів без поважних причин (не навчаються, не лікуються, не подорожують) можуть залишитися без субсидій.

Про це у відео на сторінці Урядового порталу у Facebook повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном, при цьому вона не сплачує єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, то такій людині може бути відмовлено в призначенні субсидії.

Тому що люди, які мають термін перебування за кордоном більше 60 днів і не є такими, що лікуються, навчаються чи перебувають там на екскурсіях, вони, як правило, там живуть і працюють.

Якщо вони живуть і працюють і входять до домогосподарств в Україні, логічно передбачити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домашнього господарства», – заявив міністр.

За його словами, тільки за перше півріччя 2018 року такі перекази з-за кордону до України зросли на 30% і досягли майже 4 млрд доларів.

Міністр також повідомив, що перебування за кордоном жодним чином не вплине на призначення субсидії тим громадянам, які перебувають там на навчанні, лікуванні чи подорожують і перебувають там менше двох місяців.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*