понеділок , 08.08.2022

Кмітливі поляки гримували українців і незаконно відправляли їх до Англії

У Польщі злочинна група переправляла українців до Великобританії за підробленими документами.

Зловмисники «підлаштували» зовнішність українських «клієнтів» під польські документи: гримували, приклеювали вуса, фарбували волосся.

У четвер, 25 жовтня, працівники прикордонної служби Польщі викрили організовану злочинну групу, яка допомагала українцям незаконно потрапити до Великої Британії. Про це повідомляє Польське радіо.

Журналісти розповіли, що польські правоохоронці затримали злочинну групу, що складалася з чотирьох підозрюваних – трьох поляків та українця. Лідером злочинної групи був 32-річний безробітний житель Перемишля.

Злочинці знаходили в Україні бажаючих емігрувати до Великої Британії. Після чого, серед жителів Підкарпатського воєводства, розшукували місцевих мешканців, зовні схожих на «клієнтів» з України.

За суму від 200 до 500 злотих злочинці викуповували у поляків їхні паспорти, після чого намагалися підлаштувати зовнішність українських «клієнтів» під польські документи.

За словами правоохоронців, у разі необхідності українців гримували, фарбували і подовжували волосся, приклеювали вуса, або просто підробляли світлини у польських документах. За отримані польські документи українці платили від 2 до 3 тис. євро.

Підозрювані доправляли «клієнтів» до кордону з Німеччиною, звідки українці продовжували подорож уже самі. Усіх підозрюваних наразі затримано, правоохоронці встановллють решту можливих членів організованої злочинної групи.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*