понеділок , 01.03.2021

Зірка “Плейбою” збирала гриби на Івано-Франківщині (ФОТО)

Модель і співачка Даша Астаф’єва виявилася фанаткою “тихого полювання”.

У минулі вихідні вона приїхала в Карпати і разом з відомим грибником Юрієм Соломченком рушила в полонини над Верховиною.

Даша з чоловіком приїхали відпочивати на Прикарпаття, в “Буковель”. Про похід з відомою моделлю по гриби на верховинські полонини написав Юрій Соломченко на сторінці Дикий ліс

“Сьогодні було все: гарна погода, шикарні засніжені вершини, трішки білого щастя, екстремальна їзда, дикі звірі, та головне – це класно проведений час з простими та щирими друзями. Сьогодні в гостях у Дикого лісу була Даша Астоф’єва, Артем Кім та Василь Шкондеюк. Василь файний хлопака, з яким я знайомий уже давно, а з Дашою та Артемом познайомились сьогодні.

Я був приємно здивований, з яким азартом збирає Даша білі гриби, з якою повагою та любов’ю ставиться до природи. На сцені вона – ікона моди і стилю, в житті – проста і щира людина, мрійниця, дитя природи. Артема взагалі з лісу не виженеш)) лиш і чув постійно “давай тут зупинимось, може, і в цьому лісі є грибочки”.

Астаф’єва з друзями назбирала білих, лисичок та підосиновиків, оленячих ріжок і навіть рідкісних делікатесних гордуманів (корбанів).

Юрій Соломченко зібраний врожай вважає скромним, однак зазначає, що гриби ще будуть, бо осінні білі і не починалися.

 

Джерело: “Курс”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*