понеділок , 08.08.2022

Дві сільські ради Рожнятівського району хочуть увійти до складу Долинської ОТГ

30 жовтня в Долинській міській раді відбулося перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Своє бажання об’єднатися в Долинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Долині висловили 5 територіальних громад та прийняли відповідні рішення.

Це Долинська міська рада, Малотур’янська і Солуківська сільські ради Долинського району, Лоп’янська і Грабівська сільські ради Рожнятівського району.

Спільна робоча група на своєму першому засіданні напрацювала проекти рішень кожної ради, що увійде до складу ОТГ та план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, які будуть запропоновані їм для обговорення.

“Новостворена Долинська ОТГ буде мати добру фінансову та ресурсну спроможність для розвитку, приверне увагу чисельних інвесторів та проектів, а її мешканці вже наступного року відчують усі переваги спільного урядування.

Відповідно до перспективного плану Долинська ОТГ має об’єднати 23 громади загальною чисельністю близько 51 тис. мешканців, претендуючи стати однією з найбільших в області (та й, мабуть, в Україні) серед міст районного значення”, – написав міський голова Долини Володимир Гаразд у мережі Фейсбук.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*