понеділок , 04.03.2024

Вибух у ресторані: чоловік з компанією помстився колишній тещі (ФОТО)

Власниця ресторану, заклад якої вчора вночі підірвали у місті Косів Івано-Франківської області, виявилася колишньою тещею одного з учасників злочину.

Сьогодні, 7 вересня, в Івано-Франківську відбулась брифінг у прокуратурі щодо вибуху в Косівському ресторані.

Нагадаємо, що злочин вчинила група осіб від 20 до 60 років. Двоє з них мешканці Косівського району, троє – Закарпатської області.

Заступник начальника кримінальної поліції ГУНП в області Ігор Мартищук розповів, що до них поступило повідомлення від директорки закладу.

“Працівники карного розшуку під керівництвом прокуратури встановили причетність до злочину чотирьох осіб. Їх затримали на території Яремчанської МР”, – сказав Мартищук.

Тим часом у Косові затримали замовника із грошима і посередника, повідомляє “ГК”. 

“Під час обшуків у Закарпатській області виявили предмети, якими можна робити вибухові пристрої та предмети схожі на вогнепальну зброю”, – додав правоохоронець.

Також заступниця начальника відділу прокуратури області Юлія Валантівна казала, що пошкоджено 30 метрів квадратних ресторану. Чотирьох фігурантів затримали у порядку ст 208. Вона повідомила, що потерпілою від злочину стала колишня теща одного із фігурантів справи.

Стало відомо також, що чотирьох зловмисників затримали, але причетність до злочину п’ятого ще не доведена. За словами правоохоронців він перевозив зловмисників. Також відомо, що підірвали ресторан саморобним підривним пристроєм.