вівторок , 18.06.2024

У Галицькому замку актори Франківського драмтеатру покажуть оперету “Шаріка”

На Замковій горі Галича, під час фестивалю “Галицьке лицарство”, який відбудеться 8-9 вересня, актори Івано-Франківського облмуздрамтеатру покажуть оперету “Шаріка”.

Музично-сценічна вистава розповість про романтичне кохання поручика Українських січових стрільців, повідомила керівник прес-служби Івано-Франківського облмуздрамтеатру Юлія Острогляд, передає Укрінформ.

“Під час фестивалю “Галицьке лицарство” близько 40 артистів муздрамтеатру на Замковій горі безкоштовно покажуть оперету “Шаріка”. Двоповерховий простір Галицького замку буде задіяним як декорації, де гратиме живий оркестр у романтичній історії поручника загону Українських січових стрільців”, – повідомила Юлія Острогляд.

За її словами, оперета “Шаріка” розпочнеться в суботу, 8 вересня, о 19:30. Головні ролі виконають Олеся Пасічняк та Євгеній Холодняк.

Окрім оперети, в програмі фестивалю “Галицьке лицарство” заплановано провести мотопробіг, лицарський турнір та майстер-класи з приготування галицьких страв та з виконання середньовічних танців.

Однією з локацій фестивалю стануть три повітряні кулі, які літатимуть над Галичем. Сертифікат для польоту отримає переможець найкращого привітання Галича з його 1120-річчям.