субота , 20.04.2024

“Шахтар” у стартовому поєдинку Ліги Чемпіонів зіграв в нічию з “Хоффенхаймом” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” на старті групового етапу Ліги Чемпіонів не зумів обіграти німецький “Хоффенхайм”.

19 вересня донецький “Шахтар” у Харків приймав бронзового призера чемпіонату Німеччини – “Хоффенхайм” із містечка Зінсгайма.

Гірники вважалися фаворитами у цьому поєдинку, однак довести це на футбольному полі і здобути перемогу вони не зуміли.

“Хоффенхайм” двічі виходив вперед у цьому матчі, і “Шахтареві” двічі доводилося відіграватися.

Перший м’яч німці забили уже на 6-ій хвилині – відзначився Грілліч.

На 27-ій хвилині завдяки влучному удару Ісмаілі гірники зрівняли рахунок.

Однак далі своє слово знову сказали гості. На 38-ій хвилині вони вдало розіграли стандарт – після подачі з кутового Нордвейт головою відправив м’яч у ворота П’ятова.

Вдруге відігратися донеччанам вдалося лише на 82-ій хвилині. Майкон Барберан потужним ударом здалеку встановив остаточний результат.  2:2 – нічия у цьому матчі.

Свій наступний поєдинок у Лізі Чемпіонів гірники проведуть 2 жовтня в гостях проти французького “Ліона”.