неділя , 07.03.2021

Через вкрадений телефон вартістю 300 гривень житель Прикарпаття отримав півтора року тюрми

У Тлумацькому районі чоловік попросив друга підвезти до села, а опинившись у салоні авто, відкрито викрав в нього телефон.

Тепер невдячному пасажиру доведеться посидіти у в’язниці. Про це йдеться у вироку Тисменицького районного суду від 11 вересня.

Фігурант прави — двічі судимий — зокрема за крадіжку, грабіж та розбій, непрацюючий, одружений, учасник бойових дій – Андрій Ш. Чоловік 29 квітня, перебуваючи у селі Бортники Тлумацького району, зустрів знайомого.

Його він попросив підвезти до сусіднього села для вирішення деяких питань. А вже перебуваючи у салоні авто, попросив позичити телефон для дзвінка до матері. Отримавши мобільник — вийшов із салону і зник. Вартість телефону — 310 грн.

У суді чоловік свою вину у вчиненні грабежу повністю визнав та розкаявся. Утім суд вирішив, щодля його виправлення та попередження нових злочинів, йому необхідне покарання у вигляді позбавлення волі. Відтак визнав винуватим у вчиненні злочину за ч.2 ст.186 КК “Грабіж”і дав 1,6 років тюрми.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. На нього можуть подати апеляцію протягом 30 днів з часу проголошення. До вступу вироку у силу, чоловіку суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як значиться у матеріалах справи, обране судом покарання — нижче від найнижчої межі, встановленої у санкції ч.2 ст. 186 КК “Розбій”.

Суд призначив більш м’яке покарання, ніж передбачено законом, врахувавши пом’якшуючі обставини – щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне усунення заподіяної шкоди, та позитивну характеристику за місцем проживання, статус учасника бойових дій.

Ольга КРАВЕЦЬ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*