вівторок , 18.05.2021

У Франківську провели рейд із легалізації виплати заробітної плати

Рейд із легалізації виплати заробітної плати провели цими днями в Івано-Франківську.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення 25 вересня відбувся рейд міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Івано-Франківську.

У заході взяли участь представники управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську, управління праці міської ради, управління Держпраці в області.

Рейдова робоча група проінформувала суб’єктів господарювання щодо порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Довідково

З початку 2018 року проведено три засідання обласної та 97 засідань робочих груп райдержадміністрації і виконкомів міських рад, міст обласного значення, в тому числі у 9 засіданнях взяли участь члени обласної робочої групи. Розглянуто 417 суб’єктів господарювання стосовно виплати ними найманим працівникам низької заробітної плати.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*