субота , 27.11.2021

У Коломиї 32 громадян утримували у трудовому рабстві (ФОТО)

Під приводом примусового лікування від алкоголізму на Івано-Франківщині впродовж двох років утримували у трудовому рабстві 32 громадян, серед яких троє неповнолітніх.

Правоохоронці у Коломиї затримали 6 осіб, які позбавили волі 32 громадян і утримували їх у трудовому рабстві.

У відповідності до Конституції України та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод проголошеної Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 1948 року, в Україні та інших країнах Європи  є свобода, гідність, честь, недопущення рабства і примусової  праці.

Проте, всупереч загальновизнаним європейським нормам злочинна група  впродовж двох років утримувала в нелюдських умовах 32-ох громадян з них  троє малолітніх:  півторарічного,  9-ти та 7-ми річного віку.

Під приводом лікування від алкоголізму та наркозалежності вони крім того, що сплачували за це  кошти змушені були тяжко працювати.

В ході реалізації матеріалів кримінального провадження  передбачених ч.2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини)  Кримінального кодексу України працівники підрозділів прикарпатської поліції  під процесуальним керівництвом прокуратури області затримали  6 осіб  у порядку ст. 208 КПК України причетних до учинення тяжкого злочину, а суд обере міру запобіжного заходу.

Серед затриманих 31-річний організатор та співучасники найстаршому з них 35, а наймолодшому 22 роки.

За вказані злочини зловмисникам загрожує ув’язнення від 5-ти  до 12-ти  років. Проводяться слідчі дії.

Звільненим громадянам надається медична та психологічна допомога, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*