вівторок , 18.05.2021

Прикарпатці позмагалися у чемпіонаті скульпторів «STIHL Carving Cup 2018»

Протягом 14 -16 вересня у тематичному парку «Київська Русь» в селі Копачів Київської області відбувся другий український чемпіонат скульпторів «STIHL Carving Cup 2018».

Цього року в ньому взяли участь 15 учасників. Серед них й прикарпатці Олег Пилип’юк, працівник ДП «Гринявське лісове господарство», Назар Гринюк та Петро Скрипка.

Учасники змагалися за першість та головні призи – сертифікати для обміну в офісі ТОВ «Андреас Штіль» на будь-яку продукцію STIHL та VIKING, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Роботу скульпторів оцінювало прискіпливе журі, яке визначило трьох переможців конкурсу за десятибальною шкалою згідно з такими критеріями: готовність роботи; відповідність тематиці фестивалю; складність виконання; художня оцінка скульптури; оригінальність ідеї.

Вперше, серед скульпторів, які посіли 4, 5 та 6 місце провели додаткове змагання на швидкість «Speed Carving». Три учасники мали три абсолютно однакові колоди, дві години й тему роботи.

Нагадаємо, що в Україні є багато талановитих різьбярів, а їх мистецтво – це захоплююче дійство, яке варте уваги. Саме тому організатори створили щорічні українські змагання скульпторів.

Популяризація видовищного, хоча й молодого для України, напрямку як скульптура по дереву ланцюговою мотопилою, надає змогу глядачам на власні очі побачити захоплюючі роботи відомих митців та знайти нові таланти.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*