четвер , 02.12.2021

Поліція на дорогах Прикарпаття влаштувала “толоку” – уже зловили 40 п’яних водіїв

Після серії резонансних ДТП зі смертельними наслідками правоохоронці Прикарпаття почали здійснювати профілактичні заходи на дорогах області.

З початку року на дорогах області у дорожніх автопригодах 78 громадян загинуло, а 526 – травмовано. Проаналізовано, що найбільше аварій стається за вихідні дні.

У зв’язку з цим силами працівників груп швидкого реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в області впродовж 8-10 та 15-16 вересня  організовано та проведено відпрацювання доріг державного та місцевого значення з урахуванням  місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок.

Під час виявлення та документування порушень проводилася роз’яснювальна робота  з  учасниками дорожнього руху щодо життєво важливої необхідності дотримання водіями та пішоходами Правил безпечної поведінки. Увагу пішоходів зосередили на важливості використання світлоповертаючих  елементів у темну пору доби,  щоб бути поміченими на дорозі та не стати жертвою ДТП.

За вказаних 5 днів задокументовано 424 різних правопорушень Правил дорожнього руху, зокрема 40 водіїв керували у стані з ознаками сп’яніння, 90 – порушили правила проїзду пішохідних переходів, 25 – не мали при собі посвідчення водія,  14 – керували технічно несправним транспортом, 2 – сіли за  кермо, будучи позбавлені такого права і чимало інших порушень.

Правоохоронці і надалі проводитимуть посилені превентивні заходи, спрямовані на  зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*