четвер , 17.06.2021

На Прикарпаття насувається негода – водіїв закликають бути уважними на дорогах

В області та місті Івано-Франківську за прогнозами Гідрометцентру очікуються опади у вигляді дощу, а у найближчі дні пониження температури повітря до мінусової позначки. 

У зв’язку з негодою та можливим утворенням ожеледиці ускладнюється дорожній рух, повідомляють  у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Тож, прикарпатські правоохоронці звертаються до водіїв та пішоходів бути уважними та обережними, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та відповідально ставитися до заходів безпеки.

Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте безпечну швидкість руху, дотримуйтеся дистанції та інтервалів, щоб завчасно зреагувати на ускладнення в процесі дорожнього руху. Обов’язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття.

Не забувайте, що з 1 жовтня по 1 травня на дорогах поза межами населених пунктів у світлу пору доби потрібно рухатися із ввімкненим ближнім світлом фар.

Враховуйте, що на слизькій дорозі гальмівний шлях транспортного засобу збільшується в кілька разів. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викличте на допомогу аварійні служби або телефонуйте за номером «102».

Пам’ятайте, що причиною переважної більшості дорожньо-транспортних пригод є недотримання правил дорожнього руху, в першу чергу, перевищення водіями дозволеної швидкості, неуважність та необережність за кермом.

Подбати про власну безпеку потрібно і пішоходам. За недостатньої видимості, а особливо з настанням сутінок, варто бути обачними і пішоходам.

Переходити дорогу потрібно лише у встановлених місцях, по можливості використовувати одяг із світло повертаючими елементами, що дозволить водіям завчасно побачити людину на дорозі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*