п’ятниця , 19.04.2024

Збірна Україна перемогла Чехію у стартовому поєдинку Ліги Націй (ФОТО)

Вчора ввечері у стартовому поєдинку Ліги Націй національна збірна України в гостях перемогла команду Чехії. Рахунок зустрічі – 2:1.

Господарі поля першими відкрили рахунок. На 4-ій хвилині відзначився Шик.

У відповідь українці забили двічі на останніх хвилинах першого і другого таймів.

На 45-ій хвилині Євген Коноплянка після чудово розіграної комбінації за участі Марлоса і Ярмоленка зрівняв рахунок.

А на 93-ій хвилині Олександр Зінченко, скориставшись помилкою чеського захисту, забив переможний гол.

2:1 – дуже важлива, приємна і цілком заслужена перемога на старті Ліги Націй, адже впродовж матчу наша команда володіла ініціативою та атакувала ворота суперників.

Свій наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть 9 вересня у Львові проти збірної Словаччини.

Нагадаємо, Ліга Націй – це новий турнір, у якому приймають участь  всі 55 європейських збірних.

Команди розподілені по чотирьох лігах згідно із їхнім рейтингом на кінець європейської кваліфікації Чемпіонату світу-2018.

У лізі А грають 12 топ-збірних. Наступні 12 потрапили у лігу В, наступні 15 – у лігу С, решта 16 – у лігу D.

Переможці чотирьох груп ліги А вийдуть у фінальну стадію, яка пройде в червні 2019 року. Вона складатиметься з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.

Переможці груп ліг В, С і D завоюють підвищення в класі. Команди, які посядуть останні місця у лігах А, В і С, отримають пониження в класі.

Турнір, на відміну від Чемпіонату світу та Європи, проводитиметься по непарних роках.

Національна збірна України виступає у лізі В. Її суперниками у групі В1 є збірні Чехії та Словаччини.